Tepe Tıp Merkezi'ne Hoş Geldiniz

Uzman kadrosyu ve yüksek standartlardaki teknik donanımı yanında içten,samimi ve ciddi yönetim anlayışıyla, sağlık alanında en tepede olmayı amaçlıyoruz.

2003 yılından beri hizmet veren merkezimiz Çetinkaya Mağazaları ve Ümraniye Sarmaşık Giyim, Ataşehir Belediyesi Sünnet Kampanyalarını başarılı ve sorunsuz olarak Genel Cerrahi uzmanlarımız tarafından hala yürütülmektedir.

Hastalığınız ile ilgili sorunlarınızı merkezimize gelmeksizin bizlere ulaştırabilirsiz. İstediğiniz bölümden istediğiniz doktorumuz ile iletişime geçebilir sorunlarınıza çare bulabilirsiniz. Biz ve üstün kadromuz sizlerin derdine derman ve sorunlarınıza çare bulmaktan memnuniyet duyuyoruz.Sizlere sağlığınız ile ilgili imkanları sunmak için elimizden geldiğini ve hatta fazlasını yapıyoruz ve yapmaya çalışıyoruz.Sağlığınız bizim için önemli Tepe Tıp merkezi sağlığa açılan yeni kapınız.Merkezimizde Diş Sağlığ, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ,Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Dahiliye (İç Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Çocuk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöralterapi, Mezoterapi bölümlerinde hizmet verilmektedir.Bu bölümlerimiz ile ilgili sorularınızı Doktorlar menüsünden hekimlerimize ve istediğiniz bölüme gönderebilirsiniz.


Özel Tepe Tıp Merkezi sağlıklı günler diler.


Tepe Tıp merkezi sağlıkta en tepedeyiz...